17. série v TV, hra Simpsonovi v obchodech a Futurama v češtině

Podle ankety, kterou naleznete v levé části tohoto webu, je krásně vidět, že nějaká DVDčka, komixy a hry vás vůbec nezajímají, nejvíce se těšíte na 17. sérii Simpsonů, která na ČT2 začne přesně za dva týdny (25.11.) v obvyklém čase, tedy v 18:15. Díl, který sedmnáctku odstartuje, se bude jmenovat Ohňostroj oddanosti. Popis epizody zde najdete zanedlouho, jen co spustím sekci 17. série. Pokud by někdo z vás měl náladu na popsání všech epizod, můj mail to jistí. Předem díky! 🙂

Přejděme k The Simpsons Game – pokud vlastníte jednu z podporovaných platforem (Xbox 360, PS3, PS2, Wii, NDS), vřele doporučuji nákup nové gamesky na motivy Simpsonů – právě se dostala do obchodů! Pokud s koupí váháte, doporučuji si počíst recenzi na serveru BonusWeb.cz, popřípadě zkouknout preview v pořadu GamePage, kde hru ukázali 27.10.

A co se týká Futuramy a DVD Bender skóruje – někteří z vás si stěžovali na to, že traileru, který jsem ukázal v jedné z předchozích novinek, nerozumí. Vše vychytal Matt Murdock, který na YouTube zavěsil verzi s titulky. Pokud se na trailer s českými titulky chcete podívat, sjeďte o kousek níže, popřípadě klikněte sem. 🙂 Mattovi patří dík!


Aktualita pochází z již zaniklého webu Simpsonovi.cz

Za povolení doplnění obsahu našeho webu děkujeme Nakladatelství­ CREW s.r.o.

|