Informace a sledovanost Simpsonovi 26×03

Zase jsme trošku zaspali, ale teď to napravíme! Simpsonovi už odvysílali 4 epizody z 26. série a my pro vás máme v první řade informace o epizodě s číslem tři (Nebojte, hned zítra se dočkáte info o 26×04, slibujeme!). O třetí epizodě vám připravíme informace o zápletce, o sledovanosti a nebudou chybět ani obrázky z epizody a gaučový gag. 

 

V této epizodě se Marge rozhodně k otevření vlastního bistra se sendviči. Díky talentu na vaření a pomoci od společnosti se sítí "sendvičáren" Marge rozjede podnik, kde si chce naplnit vlastní sen o podnikání. Vše ovšem nejde jako po másle, jelikož se Marge potýká se špatnými zaměstnanci a malým počtem zákazníků. Jelikož je její podnik ve stylu "frenčízy" (Franchise je systém, kdy si můžete otevřít vlastní pobočku McDonalds, nebo Subwaye, ale šéfovat jí sám, nebo sama), Marge má také mnoho poviností a pravidel. Vše nakonec zachrání její rodina, který jí pomůže s přípravou jídel a úspěch se konečně dostaví. Vše ale zhatí Kletus, který si otevře naprosto stejný podnik hned naproti… 

 

Epizodu shlédlo celkem 7,33 milionů diváků a znovu jsme tak dokázali porazit Griffinovi, na které se dívalo 3,42 milionů diváků (byl to sice opakovaný díl, ale to je jedno!). Vedeme tak už 3:0! Tak a teď už slíbený, gaučový gag!
 


Aktualita pochází z již zaniklého webu Simpsonovi.cz

Za povolení doplnění obsahu našeho webu děkujeme Nakladatelství­ CREW s.r.o.

|