Neprošvihněte Vánoce se Simpsonovi.cz!

Ať chceme nebo ne (a ačkoliv ještě včera bylo léto a jen pár dní před ním jsme slavili rok 2011), další Vánoce jsou téměř za dveřmi. Zbývá něco přes měsíc a půl na to, abychom sehnali dárky pro naše nejmilejší a pod stromečkem jim tak vykouzlili úsměv – a pokud chcete dárky zajistit opravdu zavčasu, s ohledem na lhůty v dodání, je naprosto nejlepším obdobím pro jejich nákup právě listopad.
 

KWIK-E-MART.cz

 

Pamatujte, že mnohé zboží nemusí být na skladě a jeho dodání ze zahraničních skladů se může protáhnout v řádu týdnů, protože tak jako každý rok, jsou distributoři a přepravní společnosti enormně zatíženy právě v období Vánoc. Objednávky přijaté v průběhu prosince řešíme samozřejmě s tou největší rychlostí, a pro jejich dodání do našich skladů (a především pro jejich rychlé doručení k vám), děláme maximum, respektive připlácíme na vlastní náklady expresní zasílání a pracujeme i o víkendech. Ne vždy se ale vše podaří doručit do 24.12.

 

Samozřejmě se tato zpráva netýká zboží, u kterého je uvedeno „Skladem“, s dodáním do třech dní. Je nicméně pravdou, že se po tomto zboží během nákupních horeček zapráší, a tím mohou všem otálejícím zákazníkům vzniknout – tu menší, tu větší – komplikace.


Aktualita pochází z již zaniklého webu Simpsonovi.cz

Za povolení doplnění obsahu našeho webu děkujeme Nakladatelství­ CREW s.r.o.

|