Simpsonovi na Primě, České televizi a HBO

Od poslední aktuálky se toho stalo ve světě Simpsonů poměrně dost, pojďme si to zrekapitulovat.

Asi největší novinka prosákla tento týden a šokovala snad všechny Simpsons fanoušky v Čechách – ˇSimpsonovi se mají stěhovat na TV Prima. Ta údajně přeplatila Českou televizi a nakoupila práva na následující série. TV Prima zatím žádné oficiální stanovisko nevydala. Můžete si však být jistí, že jen co se dovím více informací, budu vás neprodleně informovat. Prozatím si můžete v předchozí aktuálce> přečíst, co o této události píší česká média.

Česká televize od miulého týdne vysílá ve svém obvyklém čase (neděle okolo půl osmé večer) již 20. sérii Simpsonů. Stalo se tak poprvé, že ČT předstihla ve vysílání všechny ostatní země kromě Ameriky (ta 20. sérii začala vysílat přesně před rokem). Od desáté epizody 20. série se zároveň můžete těšit na rozlišení 16:9! 🙂

Je to již dva roky, co v kinech běžel film Simpsonvi ve filmu. Vzpomínáte? Psal se rok 2007 a všichni jsme tím žili. V Uherském hradišti jsme s předními českými dabéry odstartovali téměř světovou premiéru tohoto snímku. Pokud jste film neviděli (což si nemyslím :), nebo si ho chcete jen připomenout, a chytáte doma kanál HBO, pak se na Simpsony ve filmu můžete podívat již tuto neděli (20.9.) od osmi hodin.

BTW: Pokud jste fanoušky tohoto webu na Facebooku, pak jste se všechny tyto informace dozvěděli včas jako první! 😉


Aktualita pochází z již zaniklého webu Simpsonovi.cz

Za povolení doplnění obsahu našeho webu děkujeme Nakladatelství­ CREW s.r.o.

|