Takže dobrý večer…

Zdravíčko! Rád bych se všem příznivcům tohoto webu omluvil za téměř měsíční výpadek webu. Netřeba rozebírat, kde byl trabl, jen bych rád touto cestou poděkoval Vrecovi za znovuobnovení webu. 🙂

Nějaký čas jsem o sobě nedal vědět. Do svého rodinného života vás moc tahat nechci, každopádně věřte, že jsme spokojeni, zdraví a vše je cajk. 😉

Vraťme se ale k tématu, kvůli kterému tu všichni jste – Simpsonovi. Za těch pár týdnů se toho událo opravdu mnoho, pojďme si to zrekapitulovat hezky postupně…

20 let

Simpsonovi oslavují v těchto dnech 20 let své existence. Někdo dvacítku oslavil 17. prosince (v roce 1989 byla odvysílaná vůbec první epizoda Vánoce u Simpsonových), někdo ji oslavil minulá čtvrtek (14. ledna 1990 běžela v TV první regulérní epizoda Bart génius) a převážně čeští fanoušci 20 let Simpsonů oslaví 8. ledna 2013 – na den přesně, 20 let dozadu, běžel na České televizi první díl – Hezkej večer. Proč ale koukat dozadu, když se vše okolo Simpsonů točí právě teď?

Předminulou sobotu byl na americké televizní stanici FOX odvysílán speciální dokument s názvem ‚The Simpsons 20th Anniversary Special in 3D on Ice‘. Na starost si ho vzal dokumentarista Morgan Spurlock (známý především svým snímekm SuperSizeMe). Pokud jste ho již viděli, jistě uznáte, že odvedl skvělou práci. Na dokumentu je velmi znát, že se do 45 minut snaží vecpat co nejvíce materiálu, což se mu i poměrně daří.

Web Simpsonovi.cz dokonce jako jediný v ČR nabídl spolupráci. Morgan byl z této nabídky nadšen, zajímalo ho, jak vidí Simpsony diváci v Čechách a na Slovensku. Vyměnil jsem si s ním pár emailů a užuž to vypadalo, že přiletí do Prahy a natočí pár záběrů v simpsonovské hospůdce U Houmra. Nakonec však časově nestíhal, avšak příslibil nepracovní návštěvu v nejbližší době. Tak se těšíme, Morgane! 😉

Simpsonovi na Prima COOL

Jistě jste také postřehli, že od začátku roku 2010 běží na Primě COOL každý den 2 epizody Simpsonů. COOL tak odstartoval maraton dílů, které všichni praví fandové již viděli x-krát, ale které si jistě rádi znovu připomenou. Nezapomeňte se vyjádřit v anketé (v levém sloupci), jaký je váš postoj.

COOL nedávno zároveň odstartoval soutěž s názvem „HLEDÁME ČESKOU RODINU SIMPSONOVÝCH“. Chcete-li vyhrát LCD televizi za 25 hadrů, pak stačí jen poslat fotku spolužáka, kamaráda, bratra, sesty,… prostě někoho, kdo vám připomíná některou z hlavních postav seriálu. Více informací najdete tady.

S Primou COOL navázal tento web přátelskou spolupráci, proto můžete očekávat novinky a drby. 😉

Nový komix

Na českém trhu se objevil nový komix se Simpsony v hlavní roli! Jeho název je Simpsoráma a čekají na vás opět čtyři dlouhé příběhy, čtyři krátké doplňovačky, opět žlutý svět městečka Springfield. Tentokrát se Simpsoni nastěhují do biosféry, Flanders podlehne zlu a začne klít a vykrádat banky, Bart se stane uznávaným komiksovým tvůrcem a Homer dostane práci svých snů – stane se ředitelem pivovaru Duff! Do toho se dozvíte o děsivém konci El Barta a další důležitá fakta, bez kterých nepřežijete rok 2012. 🙂 Komiks je samozřejmě barvený a stojí obvyklých 299 korun. Vy si jej můžete o 20 korun levněji objednat odsud. Příjemné počtení!

Marge Simpsonová se svlékla pro Playboy

No bóže, to se toho nadělá. 🙂 16. listopadu 2009 vyšel v Americe Playboy, na jehož titulce se objevila „sexy“ Marge. Uvnitř rozhovor na téma vztahy, rodina, sex. Nic záživného. PR však pracovalo na 100%, takže se této kauzy chytly vešekerá média, včetně České televize, kde na toto téma proběhl 16. října rozhovor v pořadu Před polednem. My vám ho dáváme k dispozici přímo zde.


Aktualita pochází z již zaniklého webu Simpsonovi.cz

Za povolení doplnění obsahu našeho webu děkujeme Nakladatelství­ CREW s.r.o.

|