The Good, the Bart, and the Loki

Na Bifröstu, duhovém mostě mimo Asgard, Odin odsoudí Lokiho k vyhnanství na Zemi. Když se Loki zeptá, kam půjde, Odin mu k jeho zděšení řekne, že bude poslán do Springfieldu. Odin pak Lokiho shodí z mostu a on spadne do Springfieldu, kde přistane vedle Bartova domku na stromě. Bart uslyší hluk a zeptá se Lokiho, jestli mu může pomoci. Loki se pak Barta zeptá, jestli ví, jaké to je mít vzdáleného, násilnického otce a blonďatého, dokonalého sourozence. Bart pak Lokimu řekne, že má pro něj přesně tu správnou rodinu.

Loki povečeří s rodinou Simpsonových, když se ho Homer zeptá, jestli dokáže z jednoho vepřového kotleta udělat dva. Loki to udělá a Homer ho začne zbožňovat. Líza pak řekne, že svět nepotřebuje další vepřové kotlety, a tak Bart řekne Lokimu, aby se Lízy zbavil. Loki pošle Lízu do Asgardu, kde skončí ve stejné místnosti jako Fenris Wolf a Mjolnir, Thorovo kladivo. Líza omylem shodí Mjolnir ze zdi a rozhodne se ho vrátit zpět. Když se však kladiva dotkne, získá Thorovu moc. Líza pak letí zpět do Springfieldu, aby se postavila Lokimu.

Když Líza dorazila zpět do Springfieldu, shromáždila Springfieldské mstitele. Rychle si však uvědomí, že jsou k ničemu, a bojuje s Lokim sama. Loki začne protestovat Bartovým hlasem, protože Loki změnil svůj a Bartův vzhled. Líza pak falešného Lokiho odhodí do dálky, zatímco všichni jásají. Té noci se Loki v posteli promění zpátky v sebe. Homer pak vejde do pokoje, políbí Lokiho na dobrou noc a požádá ho, aby proměnil Neda Flanderse ve vepřové kotlety. Loki pak usne, šťastný, že má funkční rodinu.

Poté začnou titulky s obrázkem komiksového chlápka, který jako Thanos luskne prsty nad Springfieldskými Avengers. Na dalším obrázku se Homer neúspěšně snaží zvednout Mjolnir. Poté začíná první scéna uprostřed titulků, kde je Barney překvapen, že Vočko dal barmanům pití na účet podniku. Loki se pak odhalí jako převlečený Vočko a řekne štamgastům, že se zabíjejí pivem a že lahve končí v oceánu a zabíjejí planetu. Barney řekne, že to pořád stojí za to.

Na dalším obrázku v titulcích je Santův pomocník jako Rocket Raccoon, Marge jako Gamora, Homer jako Drax Ničitel a Bartův domek na stromě jako Groot. Na následujícím obrázku je Barney, jak věší svůj mokrý oblek Iron Mana na prádelní šňůru. Na posledním obrázku sleduje Maggie v televizi Kirka a Luann jako Visiona a Wandu Maximoff. Poté začíná další scéna s titulky, kde Ralph jako Hulk říká Lokimu, že není hodný. Ralph pak Lokiho zvedne a rozmlátí ho o zem.

V závěrečné titulkové scéně je Loki přiveden před Ravonnu Renslayer. Renslayerová vyjmenuje všechny zločiny, kterých se Loki dopustil, včetně manipulace s posvátnou časovou linií. Jak Renslayerová pokračuje, Loki se stále více nudí.


Zdroj: Wikisimpsons

|